Kurs nauki języka angielskiego w domu

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego nie wychodząc z domu to proponujemy Ci metodę Simple Perfect English

Sam lub sama decydujesz wtedy o tempie nauki, co oznacza, że sam wybierasz godziny które Ci odpowiadają. Zapewne sam najlepiej wiesz, w jakich godzinach Twój mózg pracuje najefektywniej, wykorzystaj więc właśnie ten czas na naukę.

Będziesz mógł wielokrotnie wracać do przerobionego materiału i będziesz mógł to robić równiesz w szkole czy w pracy – gdy tylko będziesz tego potrzebować.

Na czym polega nauka metodą Simple Perfect English?

Metoda Simple Perfect English (SPE) została opracowana przez pasjonatkę języka angielskiego, Martę Chłodnicką, która zauważyła niedoskonałości w tradycyjnych metodach nauczania języka. Opiera się ona na założeniu, że

Nie ma ludzi, którzy mają problem z nauką języka obcego. Są tylko ludzie, którzy do tej pory nie trafili na prostą metodę nauki.

Pracując z kursem metodą SPE masz wrażenie, że pracujesz ze swoim indywidualnym nauczycielem, który tłumaczy Ci kolejne zagadnienia, a bezstresowa atmosfera kursu, prosty język, liczne obrazki i zdjęcia, tabelki i diagramy, dialogi i scenki sytuacyjne oraz żywy język sprawiają, że szybko przyswajasz informacje – gdyż się dobrze przy tym bawisz :)

Sprawdź więcej szczegółów kliknij : kurs angielskiego metodą Simple Perfect English

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*